המומחים העובדים למענכם

  1. דף הבית
  2. המומחים העובדים למענכם

המומחים העובדים למענכם

 

לורנט לוי,

הנשיא המייסד של אופטיקל סנטר

"הגישה הפשוטה ביותר לראייה טובה"

 

קניית עדשות מגע ומשקפיים באתר האינטרנט של אופטיקל סנטר מאפשרת לכם ליהנות מהמגוון העצום של אלפי המוצרים שלנו לבחירתכם.

אנו החברה הראשונה שהציעה למכירה באינטרנט במחירים אטרקטיביים את כל מותגי

המשקפיים, העדשות המתקנות והעדשות מגע.

נמשיך לחתור למצוינות במטרה לספק לכם מענה מיטבי לכל צורכיכם ולהציע לכם את המחירים הזולים ביותר בארץ ובאירופה.

באיחולי ראייה טובה,

לורנט לוי

 

לורנט לוי, אופטיקאי מוסמך מפריז, ייסד את אופטיקל סנטר בשנת 1991.

הודות לכך שהחברה מציעה מותגי יוקרה במחירים השווים לכל נפש, השיגה אופטיקל סנטר את שיעור הצמיחה הגבוה ביותר בשוק האופטיקה הצרפתי.

לורנט, המשמש כמרצה ושותף בחבר השופטים בבית הספר הגבוה למסחר ויזמות, גם חיבר את הספר "שבעת המפתחות להצלחה", אשר נכתב בעיקר בהשראת שיטת הניהול שלו באופטיקל סנטר, המבוססת על יחסו לבני אדם בכלל במטרה לחשוף את כישוריהם.

כאשר לורנט עלה לארץ והתיישב בירושלים בשנת 2005, הוא ייסד את עמותת "משכן הראייה". מקום ייחודי זה מקבל מדי יום ביומו מאות נזקקים, הזוכים לאביזרי ראייה ושמיעה במחיר סמלי.

מאז ומעולם לורנט פעל במרץ כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר ואת בני האדם לאנשים טובים יותר, ובכך יצק משמעות אוניברסלית במכלול המיזמים שלו.

 

מתילד לרואה

מנהלת כספים ואדמיניסטרציה

 

ממונה על חטיבת הכספים והמנהל של אופטיקל סנטר. מאז שנת 2001, היא מלווה את אופטיקל סנטר, אשר התפתחה בינתיים מארבעים חנויות ליותר מ540.

למתילד תואר שני בחשבונאות, פיננסים וכלכלה (DESCF) מטעם אוניברסיטת פריז-דופין. היא הצטרפה לחברת אופטיקל סנטר לאחר שרכשה ניסיון של מספר שנים במשרד של רו"ח וחיה שנתיים בארצות הברית.

מטרותיה של חטיבת הכספים והמנהל היא נטילת חלק במדיניות החברה וכן הבטחת ניהול תקין ונכון של הקבוצה המצויה בהתפתחות מתמדת.

 

הרב זבולון פרץ

מנהל המסחר והממשק הדיגיטלי

"למען מסחר אלקטרוני אנושי יותר"

 

המאה הנוכחית הקפיצה אותנו לעבר אופקים חדשים, תוך כדי גילוי התנהגויות צריכה מדהימות, המאפשרות להרוויח זמן ומעניקות גישה למגוון אינסופי של מוצרים, והכול באמצעות לחיצה פשוטה.

המסחר האלקטרוני נולד בזכות טכנולוגיה העומדת לרשות כל אדם. הוא תורם לשיפור חיי היומיום של כל אחד מאיתנו, הן מבחינת ניהול הזמן והן מבחינת זמינות הסוחרים להיענות לציפיות ולצרכים שלנו.

אופטיקל סנטר מאפשרת לכם ליהנות היום מכל היתרונות של המסחר האלקטרוני והטכנולוגיה הניידת, ולהתרשם ממגוון המוצרים האופטיים במחירים הזולים ביותר בארץ ובאירופה. הערך המוסף שלנו הוא הצבת הלקוחות בראש סדר העדיפויות שלנו וביסוס יחסי אנוש מעולים לצד טכנולוגיות מתקדמות.

צוות האופטיקאים המקצועיים שלנו מעניק תמיכה שוטפת בכל העסקאות באמצעות האינטרנט, ומאפשר לנו להציע שילוב מנצח של שירות לקוחות מיטבי לצד פתרונות בחזית הטכנולוגיה העולמית.

גלישה נעימה,

זבולון פרץ

 

זבולון פר., שהינו בעל תואר בכלכלה מטעם אוניברסיטת אקס בפרובנס (צרפת), הצטרף לאופטיקל סנטר בשנת 2009, לאחר שרכש ניסיון רב כממונה על פרויקטים בהנהלות של קבוצות פיננסיות צרפתיות גדולות.

הוא עלה לירושלים בשנת 2006, ומאז לקח על עצמו את ניהול המיזם של המסחר האלקטרוני באופטיקל סנטר. זבולון אחראי על ניהול ותפעול שוטף של האתר והעדכונים היומיומיים, כדי להבטיח שאופטיקל סנטר תציע תמיד את הקנייה הטובה והמשתלמת ביותר באינטרנט.

 

לורנט טול

מנהל המחשוב, הטכנולוגיה והפיתוח

Optical-center.com" מאפשר לכל אחד ואחת, בכל זמן ובכל מקום ליהנות מהחידושים הטכנולוגיים"

 

שלוש המגמות העכשוויות בתחום החידושים הן: התאמה אישית, זמינות וניידות, כלומר מוצר לכל אחד ואחת, בכל זמן ובכל מקום.

לורנט טול, אופטיקאי מוסמך מפריז, נשוי ואב לשניים, מהווה חלק בלתי נפרד מהתפתחות אופטיקל סנטר מאז שנת 1994. כיום הוא מנהל את חטיבת המחשוב, הטכנולוגיה והפיתוח.

 

אוליבייה ברוך

מנהל הסניפים

"הידע המקצועי המקוון שלנו"

 

אופטיקל סנטר, החולשת על רשת חנויות ובעלת ניסיון נרחב של יותר מעשרים שנה, מאפשרת גישה למאגר הידע שלה בכל מקום ובכל שעות היום והלילה.

בין אם אתם גולשי אינטרנט מנוסים או מזמינים ברשת בפעם הראשונה, תמצאו פתרון בהתאמה אישית כדי לבחור, להזמין ולקבל את זוג המשקפיים החדשים שלכם.

בשנת 1998, אוליבייה קיבל תעודת טכנאי אופטיקה בכיר בפריז. הוא הצטרף לאופטיקל סנטר בשנת 2002 כאופטיקאי וב-2007 מונה למנהל הסניפים. כיום הוא אחראי להגדיר את המדיניות המסחרית של הקבוצה, כאשר מטרתו היחידה היא להבטיח את שביעות הרצון המוחלטת של כל אחד ואחת מהלקוחות.

 

סאשה אסולה

מנהל הזיכיונות

"החנויות שלנו עומדות לרשות המסחר האלקטרוני"

 

קנייה באינטרנט פירושה יותר בחירה, מחירים ללא תחרות וביצוע הזמנה בכל שעות היום או הלילה. למרות זאת, גולשים רבים עדיין מהססים לרכוש מוצרים בדרך זו מחשש לתוצאה שלא תענה על ציפיותיהם או לבעיות בשירות הלקוחות לאחר הקנייה.

עם Optical-center.com, המסחר האלקטרוני מסתמך על רשת הכוללת מעל חמש מאות חנויות בעולם, המבטיחות שירות מיטבי וליווי צמוד גם לאחר הקנייה.

סאשה אסולה הינו אופטיקאי מוסמך. הוא הצטרף לאופטיקל סנטר בשנת 1996 כאופטיקאי. החל משנת 2001, הוא ממונה על פיתוח חטיבת הזיכיונות.

הגישה לתחום זה שמורה לטובים בקרב מנהלי החנויות. באופן זה, אנו ממשיכים לפעול לפי הרוח המקורית של אופטיקל סנטר, תוך שמירה על איכות גבוהה ביותר ומדיניות אחידה בכל חנויות הרשת.

 

ז'קלין בריל

מנהלת חטיבת תקשורת ושיווק

"החופש לבחור"

 

ילדי הגן, אותם ליוויתי במשך עשרים וחמש שנה, אפשרו לי לגלות את כישוריי היצירתיים והאנושיים ולימדו אותי לגלות סיפוק ושמחה בעבודתי. המסלול שלי באופטיקל סנטר התחיל בהדרגה על ידי מתן שירותים שונים.

לאחר זמן-מה, התלהבתי מהקצב הסוחף של החברה. בשנת 1998, עזבתי את עולם הילדים ואת מקצוע החינוך, כאשר לורנט לוי מינה אותי למנהלת חטיבת התקשורת והשיווק. זהו מקצוע חדש עבורי, אותו אני לומדת באופן עצמאי בעידודו ובתמיכתו של נשיא החברה. אני משלימה את הכשרתי בסדנאות בבית הספר הגבוה למסחר ויזמות.

הפיתוח של הרשת בצרפת ובמדינות השונות ברחבי העולם מבוסס על שאיפת החברה לעמוד לשירות צוותי החנויות שלנו ולרשותם של לקוחותינו, בכל מקום בעולם. מדיניות השיווק והסחר של החברה, המצויה בהתפתחות מתמדת, מאפשרת לקהל הגולשים שלנו, ההולך וגדל מאז 2007, לבצע את הקנייה באתר המכירות המקוון שלנו. כך אני תורמת לצמיחת אופטיקל סנטר, הרשת היחידה המעניקה חופש בחירה: מסחר אלקטרוני בד בבד עם חנות נגישה.

 

סנדרה וידאל

מנהלת הכשרה מקצועית

"בראש סדר העדיפויות: הצרכים, השירות ונאמנות הלקוחות"

 

הצטרפתי לאופטיקל סנטר ב-1992, כאשר החברה הייתה רק בת שנה. כאופטיקאית מוסמכת ומדריכה מתוך תחושת שליחות ורצון להתחדשות מתמדת, אני מנהלת מאז 2003 את מרכז ההכשרות של אופטיקל סנטר.

אני מקפידה על כיבוד הערכים הבסיסיים של חברתנו: ביצועים, דינמיות, שאפתנות וכמובן, גישה אנושית העומדת בבסיס כל פעילויותינו.

 

ז'ולי ברוך

מנהלת מוצרים

"להציע ללקוחותינו את הדגמים היפים ביותר, את הטרנדים העכשוויים ואת מותגי היוקרה במחיר הזול ביותר"

 

משקפיים הם אביזר אופנתי, אשר כמו נעליים ותיקים נעשה בהם שימוש כמעט בכל שעות היום. אנו אוהבים להחליפם, להתאימם ולבחור אביזר אחר לכל אירוע.

לכן אנו תרים למענכם אחר מותגי היוקרה המפורסמים ביותר, מתעדכנים בחידושים האחרונים בשוק, מנתחים את הטרנדים החדשים ביותר ומסתובבים בתערוכות האופטיקה בכל רחבי העולם, מצרפת, איטליה ועד אסיה, כדי לאתר את היצירות היפות ביותר.

הכול במטרה להפתיע, להדהים ולספק מענה אופטימלי לכל צורכיכם בכל מקום ובכל שעה, בלחיצה קלה אחת על העכבר!

ז'ולי ברוך הינה מוסמכת מטעם בית הספר הגבוה ללימודי מסחר, עם התמחות בשיווק וברכש. בתפקידיה הקודמים היא התמחתה בעולם הזוהר, הן בדיור והן במלונות יוקרה, עד שהצטרפה לנבחרת המנצחת שלנו בשנת 2005.

יחד עם הצוות שלה, ז'ולי אחראית על מכלול המוצרים שלנו, ביניהם: משקפי ראייה ושמש, עדשות מתקנות, עדשות מגע, מכשירי שמיעה וחומרי ניקוי, המוצעים לרכישה הן באתר האינטרנט והן בכל חנויות הרשת.

ה'אני מאמין' שלה: להציע ללקוחותינו את המוצרים היפים ביותר, להתעלות על ציפיותיהם בתחומי האסתטיקה, הטכניקה והטכנולוגיה, והכול במחירים שאי אפשר לעמוד בפניהם!

צור קשר

תמיכה וייעוץ

צור קשר בצאט לקניית אונלין מיום ראשון עד חמישי משעה 10:00 עד 18:00

טל 3098*

.

ניוזלטר

קבל כל העדכונים שלנו

יתרונות אופטיקל סנטר אונליין

קנה בבטיחות

הסדר קופות חולים

הסדר קופות חולים

גלה
ביטוח שנה

ביטוח
שנה

גלה
מחיר מיוחד אינטרנט

מחיר מיוחד אינטרנט

גלה
משלוח מהיר

משלוח מהיר

גלה